Shop Mobile More Submit  Join Login
Request for Catkittycool321 by Avishy Request for Catkittycool321 by Avishy
Well, yeah. Hope you like it ^^

Available also on Facebook. Check it out!
www.facebook.com/nocturnal.cou…

Media used:

Wacom Bamboo Tablet
Paint tool SAI
Gimp
Image PhotoImpact
Add a Comment:
 
:iconyumiko-san13:
Yumiko-san13 Featured By Owner Nov 4, 2013
BELLISSIMO!
Reply
:iconavishy:
Avishy Featured By Owner Nov 4, 2013  Hobbyist Digital Artist
oh, cóż za zaszczyt, słyszeć to od ciebie ;o
Reply
:iconyumiko-san13:
Yumiko-san13 Featured By Owner Nov 5, 2013
A jakże! : D
Reply
:iconcatkittycool321:
catkittycool321 Featured By Owner Nov 3, 2013  Hobbyist General Artist
So cute :iconawwwplz: I don't know what to say! Thank you so much :iconletmehugyouplz:
Reply
:iconavishy:
Avishy Featured By Owner Nov 3, 2013  Hobbyist Digital Artist
awwwww, no problem at all! ^^ Glad you like it :iconpikapikaplz:
Reply
:icontellim-komachi:
Tellim-Komachi Featured By Owner Nov 3, 2013  Student Digital Artist
Piękna! Bardzo podoba mi się sam projekt rysunku, poza tym widać, jak duże postępy robisz zarówno w robieniu lineartów, jak i kolorowaniu.
Reply
:iconavishy:
Avishy Featured By Owner Nov 3, 2013  Hobbyist Digital Artist
Dziękuję! Ostatnio starałam się trochę dopracować swoją kreskę, jako, że jest to mój słaby punkt jeśli chodzi o digital. Zabawne, bo w traditionalu jest całkowicie na odwrót, no ale. Cieszę się, że się spodobało :)
Reply
:icontellim-komachi:
Tellim-Komachi Featured By Owner Nov 3, 2013  Student Digital Artist
Mam tak samo, nie umiem robić szkiców w digitalu.
Reply
:icontrisvita:
TrisVita Featured By Owner Nov 3, 2013  Hobbyist
dzięki temu, że wrzucasz na fejsa nawet powiadomień na devianie sprawdzać nie muszę xd No a tutaj też napiszę, że ślicznie Ci to wyszło, sam efekt jest wspaniały, a kolorystyka niezwykle mi się podoba *^* To chyba moja ulubiona praca w Twojej galerii! :heart:
Reply
:iconavishy:
Avishy Featured By Owner Nov 3, 2013  Hobbyist Digital Artist
Awww, serio? XD no proszę, a już myślałam, że z Facebooka nie ma pożytku xd jejku, aż tak? <3 Dziękuję bardzo! ^^
Reply